جنبه های دکوری شومینه ها

شومینه دکوری

تقریبا قریب به اتفاق طراحان دکوراسیون داخلی اگر مخیر به انتخاب باشند در سیستم جانمایی دکوراسیون حتما جایی برای شومینه در نظر میگیرند . چرا که شومینه دکوری میتواند کل فضای را دگرگون کند . و به سان نگینی در دل فضا بدرخشد . امروزه با طراحی و تولید انواع سبک های مدرن و کلاسیک در صنعت شومینه طراحی در سبک های دکوری جایگاه ویژه ای در میان صنعتگران این عرصه دارد.

چند طرح شومینه دکوری

تعدادی از طرح های شومینه های دکوری را ملاحظه میکنید . البته سبک های مدرن فراوانی در این حوزه وجود دارد

شومینه دکوری معلق شومینه دکوری طرح 1 شومینه دکوری شومینه الکلی شومینه الکلی 2 شومینه دکوری fireplace شومینه دکوری رومیزی

استانداردهای طراحی شومینه دکوری

هم طراحان باید کلیه استانداردهای ایمنی را در طراحی شومینه های دکوری رعایت کنند و هم خریداران نباید یک شومینه را به صرف دکور خریداری کنند . امروزه طراحی شومینه ها به سبکی رفته که برای هر دو منظور دکوری و گرمایشی قابلیت استفاده داشته باشند.

در شومینه قابلیت گرمایشی مهم تر است یا دکوری

هر دو آیتم مهم هستند ولی در موارد خریدار خیلی به دنبال استفاده از قابلیت گرمایشی نیست و میتواند طرح های فوق مدرن و فضایی را هم هنگام خرید تهیه کند .

نوع سوخت شومینه دکوری

در کل شومینه ها با 4 نوع سوخت برق , گاز , الکل و اتانول اقدام به تولید انرژی گرمایشی میکنند و تفاوتی ندارد که شومینه دکوری باشد یا کلاسیک . هر دو نوع میتوانند با هر چهار نوع سوخت طراحی شوند .

شومینه های دکوری چدن

شومینه های دکوری چدنی شاید نقطه وصل انواع شومینه های کلاسیک و دکوری باشند . چرا که میتوانند ظاهری زیبا و دکوراتیو را همراه با ظاهری نسبتا کلاسیک به فضای شما ارائه دهند.

شومینه دکوری چدن

سری شومینه های سبک مدرن

شومینه مدرن, قیمت شومینه مدرن

شومینه مدرن

عبور از ساختارهای کلاسیک و کلیشه ای در طراحی شومینه باعث ایجاد نسل مدرن شومینه شده است . گروه تولیدی صنعتی شومینه هنر بسان تمامی عرصه که همواره پیشتاز و رهبر تولید کننده های شومینه در ایران بوده است اقدام به طراحی و تولید اولین نسل از شومینه های مدرن در ایران نموده است .

سبک طراحی شومینه مدرن

یک طراح هنگام طراحی سری مدرن شومینه عملا پایبندی به اصول خاصی در طراحی ندارد . و بر حسب توان خود میتواند خالق آثاری بیاد ماندنی باشد . البته قطعا باید محدودیتهای مرتبط با تولید و تجهیزات تولید این طرح شومینه مدرن مورد نظرش را هم در نظر داشته باشد.

شومینه مدرن هنر

گروه شومینه هنر تا کنون بیش از 100 طرح متنوع و منحصر بفرد مدرن را در صنعت شومینه پیاده سازی نموده و به مشتریان خود تحویل داده است . لیکن تعدادی از طرح های ذکر شده چون مطابق نظر و ایده های یک مشتری طراحی شده اند در لیست محصولات ما قرار نگرفته اند .

برخی از مدل ها و طرح های مدرن شومینه

قیمت شومینه مدرن

به همان اندازه که تنوع در طراحی شومینه مدرن وجود دارد تنوع در قیمت هم هست . یک شومینه مدرن میتواند قیمتی از 500 هزار تومان تا چندین ملیون تومان را داشته باشد . که این بسگی به سبک طراحی , ابعاد و نوع سوخت و تجهیزات بکاررفته در تولید شومینه مدرن میباشد.

انواع شومینه مدرن

شومینه مدرن اتنوع زیادی دارد . در زیر برخی از انواع شومینه مدرن که شناخته شده تر هستند را میتوانید ملاحظه کنید . برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

شومینه مدرن برقی

شومینه مدرن گازی

شومینه مدرن الکلی

شومینه مدرن فانتزی

شومینه مدرن آنتیک

شومینه مدرن شیشه ای

شومینه مدرن معلق

شومینه مدرن گرد

شومینه مدرن فضای باز

شومینه چوبی مدرن

شومینه سنگی مدرن

شومینه چدنی مدرن

شومینه های طرح انگلیسی

شومینه انگلیسی

گروه صنعتی شومینه هنر متناسب با سفارش مشتریان توانایی پیاده سازی پیچیده ترین طرح های شومینه انگلیسی را دارد . طرح های انگلیسی شومینه سبک خاصی هستند که عمدتا با تزئینات چوبی یا سنگی دور شومینه پوشانده میشوند . برای مشاهده نمونه های شومینه انگلیسی شومینه هنر با دفتر مرکز ما تماس بگیرید.

قیمت شومینه انگلیسی

شومینه های طرح انگلیسی معمولا قیمت پایه بالاتر از 3 ملیون تومان را دارند . قیمت نهایی متناسب با مدل شومینه انگلیسی و کیفیت ساخت تعیین و به اطلاع مشتری میرسد .

طرح های شومینه انگلیسی

شومینه طرح انگلیسی

شومینه طرح انگلیسی

ابعاد شومینه انگلیسی

استانداردهای تولید شومینه انگلیسی

خدمات پس از فروش شومینه انگلیسی

متریال پایه در ساخت شومینه انگلیسی

 

شومینه دوطرفه و دور ستون

شومینه دوطرفه

شومینه دوطرفه شامل دو وجه میباشد که عمدتا سطح آنها با شیشه پوشانده میشوند . شومینه های دوطرفه غالبا در ستون ها و نبش و گوشه های منازل استفاده میشوند . این گروه از شومینه ها ساختار خیلی پیچیده ای ندارند و در ردیف شومینه های ساده ارزیابی میشوند .

شومینه دور ستون

در فضاهای زندگی کوچک امروزی استفاده از شومینه های در دور ستون ها کاربرد پیدا کرده و نوعی از شومینه ها طراحی و ساخته شده اند که به شومینه دور ستون معروف میباشند . دوچهی , 3 وجهی و در مواقعی این شومینه بصورت کامل

دور ستون را بصورت چهار وجهی پوشش میدهند.

برخی از نمونه های شومینه دوطرفه و دورستون

شومینه دور ستون دکوری شومینه دو طرفه

 

آشنایی با شومینه اتانولی

شومینه اتانولی

شومینه اتانولی نوعی از شومینه است که با سوخت پاک اتانول کار میکند . این نوع از شومینه ها کاملا ایمن بوده و جزء برترین انواع شومینه میباشند . البته مشکلات خاص خود را هم دارند که مهم ترین آنها همان سوخت آنهاست که هر جایی پیدا نمیشود..

قیمت شومینه اتانولی

شومینه های اتانولی درباب قیمت شرایط نسبتا مناسبی دارند و در ردیف شومینه هایی با قیمت متوسط طبقه بندی میشوند . در کنار استفاده از شومینه های اتانولی باید استانداردهای محل نصب را هم بخوبی رعایت کرد.

مدل های شومینه اتانولی شومینه هنر

در ادامه چند طرح شومینه اتانولی از محصولات گروه صنعتی شومینه هنر را ملاحضه میفرمائید . برای مشاهده مدل های بیشتر به قسمت گالری محصولات مراجعه نمایید.

شومینه اتانولی شومینه اتانولی

شومینه هنر بهمن ممی پور

شومینه هنر ممی پور

این وبسایت متعلق به شومینه هنر – بهمن ممی پور میباشد . متاسفانه علاوه بر اینکه مدل های ما را بدون اجازه کپی کرده و بنام خود در سایتشان نمایش میدهند . جدیدا دوستانی پیدا شده اند که در سایتشان یه تگ موضوعی با نام شومینه هنر ممی پور ایجاد کرده اند . و سعی در انحراف مشتریان ما دارند .

سوء استفاده از نام شومینه هنر برادران ممی پور

در مراجع قانونی پیگیر حق و حقوقمان هستیم و تا آخر این مسیر را دنبال خواهیم کرد . چرا که معتقدیم این دوستان علاوه بر سوء استفاده از نام شومینه هنر اقدام به کلاه برداری از مشتریان و عموم مردمی میکنند که به دنبال خرید یک شومینه مدرن و با کیفیت هستند .

تماس با شومینه هنر بهمن ممی پور

برای تماس مستقیم با بهمن ممی پور از شماره تماس زیر استفاده نمایید .

09121590020

همچنین اطلاعات تماس با دفتر مرکزی شومینه هنر را از قسمت تماس با ما استفاده نمایید

راهنمای خرید شومینه

خرید شومینه

در هنگام خرید شومینه باید چه اطلاعاتی داشته باشیم تا بتوانیم یک خرید بهینه و مناسب داشته باشیم . برای پاسخ به این سئوال لازم است شما 3 مرحله پیش خرید شومینه را به ترتیب زیر رعایت کنید

شناخت نیاز قبل از خرید شومینه

قبل از خرید شومینه لازم است شما نیازهایتان را از خرید شومینه بسنجید و البته بتوانید بخوبی تشخیص دهید . نیازهای شما جهت خرید شومینه شامل دو گروه می باشد .

نیازهای فعلی در هنگام خرید شومینه

هنگام خرید شومینه بر اساس نیازهایی که احساس میکنید اقدام به خرید میکنید . لذا لازم است شناخت مناسبی از آنچه میخواهید را داشته باشید

نیازهای احتمالی آینده را هم در هنگام خرید شومینه مد نظر قرار دهید

قطعا در آینده اهدافی هم دارید و سعی کنید در هنگام خرید شومینه اهداف و نیازهای احتمالی آینده را هم مد نظر قرار دهید

شناخت فضا و آشنایی با مبانی پایه دکوراسیون قبل از خرید شومینه

شومینه علاوه بر اینکه یک آیتم گرما زا میباشد و اولین هدف از خرید آن رفع نیازهای گرمایشی میباشد . یک عنصر مهم در دکوراسیون هم میباشد . لذا لازم است در هنگام خرید با فضایی که میخواهید شومینه را در آن نصب کنید و اصول دکوراسیون داخلی آشنایی کافی را داشته باشید.

شناخت انواع شومینه قبل ازاقدام به خرید

قبل از اینکه اقدام به خرید نمایید انواع شومینه را بشناسید . منظور از انواع شومینه مدلها و برند ها نیستند بلکه انواع شومینه از نظر کارکرد میباشد .در طراحی شومینه های سری مدرن ساختارهای کلیشه ای طراحی بصورت کلی رنگ باخته اند و با انواع فضاها طراحی های متنوعی انجام میگیرد

انواع شومینه و کارکرد آن

انواع شومینه

شومینه ها از نظر کارکرد شامل انواع متنوعی میباشند . ولی بصورت کلی در 5 طبقه بندی مجزا از هم میتوان آنها را طبقه بندی نمود . انواع شومینه بصورت کلی عبارتند از

شومینه نوع گازی

شومینه گازی خود به دو گروه شومینه گازی زمینی و شومینه گازی دیواری تقسیم میشود که هر کدام مدل های متنوعی را شامل میشوند

شومینه برقی

شومینه برقی نوعی از شومینه ها میباشند که توان اولیه گرمایشی آن از طریق نیروی برق تامین میشود و در انواع دیواری , ستونی و زمینی موجود میباشد . تنوع بسیار بالایی از نظر کارکرد دارد و میتوانید این نوع از شومینه را در هر سیستم دکوراسیون استفاده کنید

انواع شومینه کلاسیک

شومینه های کلاسیک به انواعی از شومینه ها اطلاق میشوند که از قدیم بوده اند و معمولا وقتی حرف از شومینه به میان می آید عوام مردم آن را در ذهن متجسم میکنند

انواع شومینه مدرن

در طراحی شومینه های سری مدرن ساختارهای کلیشه ای طراحی بصورت کلی رنگ باخته اند و با انواع فضاها طراحی های متنوعی انجام میگیرد

انواع شومینه چدنی

شومینه های چدنیشاید اندکی به لحاظ قیمت بالاتر باشند اما از نظر دوام و کارکرد در دراز مدت بهترین نوع از شومینه ها میباشند . البته اگر بدرستی بگردید و متناسب با فضای خودتان نوع مناسب شومینه چدنی را انتخاب نمایید مطمئن باشید میتوانند حتی از شومینه های برقی و آنتیک هم در دکوراسیون داخلی شما زیباتر جلوه کنند

شومینه های آنتیک یا سلطنتی
چوب مهمترین تزئین دور این نوع از شومینه ها میباشند . از نظر کارکردی میتوان هر یک از انواع شومینه را در ساختار آنتیک یا سلطنتی مورد استفاده قرار داد

شومینه الکلی و اتانولی

شومینه الکلی

همانگونه که از اسم این نوع از شومینه پیداست سوخت پایه آن از الکل یا اتانول میباشد . منظور از سوخت پایه همان ماده ای است که باعث ایجاد گرما میباشد . به عنوان مثال یک شومینه برقی از طریق تبدیل نیروی برق به گکرما کار میکند ولی یک شومینه الکلی یا اتانولی از طرق سوزاندن الکل و تبدیل آن به گرما کار میکند .

استفاده از شومینه های الکلی بصورت روز افزونی در حال گسترش است و عمده دلیل آن را میتوان به قابلیت بالای ایجاد مدل های متنوع دکوراتیو در این نوع از شومینه ها دانست

دنیای شومینه/ انواع شومینه/ انواع فریم شومینه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخچه شومینه

روش های تزئین شومینه

تزئین شومینه برای فصل زمستان

تزئین شومینه برای فصل گرما

نکات مهم در انتخاب شومینه

چگونه شومینه خوب بخریم

تشخیص کیفیت شومینه

تست کارایی شومینه

شومینه مناسب منزل ما چیست؟

هماهنگ کردن فضای منزل با شومینه

چطور شومینه را تمیز کنیم؟

نکات مهمی درباره شومینه‌ها

شومینه

دنیای شومینه ارائه دهنده انواع اطلاعات در باره خرید , تست , شناخت و برند های معروف سازنده شومینه در ایران و جهان, انواع شومینه گازی, شومینه برقی , شومینه ریموت دار, شومینه برای آپارتمانهای کوچ, شومینه ذغالی, باربیکیو, شومینه های آنتیک, شومینه سلطنتی , و انواع سنگ های انتیک دور شومینهدنیای شومینه ارائه دهنده انواع اطلاعات در باره خرید , تست , شناخت و برند های معروف سازنده شومینه در ایران و جهان, انواع شومینه گازی, شومینه برقی , شومینه ریموت دار, شومینه برای آپارتمانهای کوچ, شومینه ذغالی, باربیکیو, شومینه های آنتیک, شومینه سلطنتی , و انواع سنگ های انتیک دور شومینهدنیای شومینه ارائه دهنده انواع اطلاعات در باره خرید , تست , شناخت و برند های معروف سازنده شومینه در ایران و جهان, انواع شومینه گازی, شومینه برقی , شومینه ریموت دار, شومینه برای آپارتمانهای کوچ, شومینه ذغالی, باربیکیو, شومینه های آنتیک, شومینه سلطنتی , و انواع سنگ های انتیک دور شومینهدنیای شومینه ارائه دهنده انواع اطلاعات در باره خرید , تست , شناخت و برند های معروف سازنده شومینه در ایران و جهان, انواع شومینه گازی, شومینه برقی , شومینه ریموت دار, شومینه برای آپارتمانهای کوچ, شومینه ذغالی, باربیکیو, شومینه های آنتیک, شومینه سلطنت