سری شومینه های سبک مدرن

شومینه مدرن, قیمت شومینه مدرن

شومینه مدرن

عبور از ساختارهای کلاسیک و کلیشه ای در طراحی شومینه باعث ایجاد نسل مدرن شومینه شده است . گروه تولیدی صنعتی شومینه هنر بسان تمامی عرصه که همواره پیشتاز و رهبر تولید کننده های شومینه در ایران بوده است اقدام به طراحی و تولید اولین نسل از شومینه های مدرن در ایران نموده است .

سبک طراحی شومینه مدرن

یک طراح هنگام طراحی سری مدرن شومینه عملا پایبندی به اصول خاصی در طراحی ندارد . و بر حسب توان خود میتواند خالق آثاری بیاد ماندنی باشد . البته قطعا باید محدودیتهای مرتبط با تولید و تجهیزات تولید این طرح شومینه مدرن مورد نظرش را هم در نظر داشته باشد.

شومینه مدرن هنر

گروه شومینه هنر تا کنون بیش از 100 طرح متنوع و منحصر بفرد مدرن را در صنعت شومینه پیاده سازی نموده و به مشتریان خود تحویل داده است . لیکن تعدادی از طرح های ذکر شده چون مطابق نظر و ایده های یک مشتری طراحی شده اند در لیست محصولات ما قرار نگرفته اند .

برخی از مدل ها و طرح های مدرن شومینه

قیمت شومینه مدرن

به همان اندازه که تنوع در طراحی شومینه مدرن وجود دارد تنوع در قیمت هم هست . یک شومینه مدرن میتواند قیمتی از 500 هزار تومان تا چندین ملیون تومان را داشته باشد . که این بسگی به سبک طراحی , ابعاد و نوع سوخت و تجهیزات بکاررفته در تولید شومینه مدرن میباشد.

انواع شومینه مدرن

شومینه مدرن اتنوع زیادی دارد . در زیر برخی از انواع شومینه مدرن که شناخته شده تر هستند را میتوانید ملاحظه کنید . برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

شومینه مدرن برقی

شومینه مدرن گازی

شومینه مدرن الکلی

شومینه مدرن فانتزی

شومینه مدرن آنتیک

شومینه مدرن شیشه ای

شومینه مدرن معلق

شومینه مدرن گرد

شومینه مدرن فضای باز

شومینه چوبی مدرن

شومینه سنگی مدرن

شومینه چدنی مدرن

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *